XIX edycja Dni Japońskich na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

XIX edycja Dni Japońskich

29 kwietnia 2026

Zaproszeni przez Klubu Yakumo-goto oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego wspólnie celebrowaliśmy XIX edycję DNI JAPOŃSKICH w Łodzi. To wydarzenie było nie tylko świętem kultury Japonii, lecz także stanowiło inspirującą przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń i umacniania relacji z instytucjami oraz organizacjami, które z pasją zgłębiają zarówno tradycyjne dziedzictwo Japonii, jak i jej nowoczesne oblicze. Kajima Poland reprezentowała, a także wygłosiła przemówienie, Monika Pawełczyk. Towarzyszyła jej Milena Nawrot.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom, Partnerom i Sponsorom za wspaniałą atmosferę, otwartość i możliwość wspólnego przeżywania XIX DNI JAPOŃSKICH. Takie wydarzenia budują mosty – także te międzykulturowe.