Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Osiągamy wyznaczone cele. Potrafimy dzielić się wiedzą.


W Kajima Poland Sp. z o.o. stawiamy na pracę zespołową. Wierzymy, że tylko poprzez wzajemny szacunek i zaufanie możemy budować silną i trwałą organizację. Pracownicy są naszym najważniejszym zasobem, dlatego gwarantujemy stabilność zatrudnienia w połączeniu z możliwością poznania najnowszych technologii budowlanych.
Relacje z klientami opieramy na partnerskim podejściu, wzajemnym szacunku oraz na niezawodności. Dbamy o to, aby każdy wybudowany przez nas obiekt spełniał najwyższe standardy jakości. Nasze starania zaowocowały wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Codzienne udowadniamy, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.
Dołącz do nas i Ty, jeśli chcesz razem z nami wcielać naszą filozofię w życie.

Sprawdź nasze oferty pracy na Pracuj.pl!

 Ochrona danych osobowych w procesie rekrutacji

Dzięki takim kompetencjom jak umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dążenie do rezultatów, komunikatywność, umiejętność dzielenia się wiedzą, nasi pracownicy są w stanie elastycznie i szybko reagować i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klienta. Zaufanie na placu budowy i dobra komunikacja w sali konferencyjnej to nasze znaki szczególne.

Podczas realizacji naszych kontraktów budowlanych w biurach budów pracują kierownicy budów, inżynierowie, projektanci, architekci oraz pracownicy administracyjni. W centrali w Warszawie oraz w oddziale we Wrocławiu zajmujemy się kompleksowym wsparciem budów. W naszych strukturach zatrudnieni są projektanci i architekci, specjaliści ds. finansów, informatyki, prawa, zasobów ludzkich, BHP, administracji, ofertowania oraz marketingu

Niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem, czy doświadczonym specjalistą – jeżeli jesteś gotowy podjąć nowe wyzwanie – Kajima Poland jest dobrym wyborem.

Kariera dla inżyniera

Masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe i szukasz nowego miejsca do rozwoju? Oferujemy wspierające środowisko pracy, innowacyjne podejście do budowania oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Kariera dla architekta i projektanta

W naszym zespole projektowym zatrudniamy architektów oraz koordynatorów projektowania. Jeśli cechuje cię innowacyjne myślenie oraz chciałbyś poznać najnowsze rozwiązania w projektowaniu nasz dział Design czeka na Ciebie.

Start dla absolwenta

Szukasz pierwszej pracy i chcesz w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę? Dołączając do naszego zespołu masz okazję realizować ciekawe projekty i współpracować z nastawionym na sukces zespołem.

Otrzymujesz od nas:

  • szkolenia miękkich i twardych umiejętności,
  • kartę Multisport,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie NNW,
  • możliwość rozwoju zawodowego.