Uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim, Kajima

Uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim

29 września 2023

Uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji należącej do Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim symbolicznie zakończyło ważny etap prac budowlanych. Na uroczystości, która odbyła się 26 września, obecni byli przedstawiciele Frigo Logistics, Nichirei, Kajima Poland oraz władz lokalnych.

Głos zabrali: Kris Verbruggen – Prezes Frigo Logistics, Maciej Runkiewicz – Prezes Kajima Poland, Jacek Kowalski – Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki i Krzysztof Kapusta Starosta Powiatu Nowodworskiego. Maciej Runkiewicz podziękował f-mie Frigo Logistics za powierzenie nam budowy kolejnego obiektu. Podkreślił jak ważne jest budowanie długich i dobrych relacji z naszym klientem. Dodał też, że realizowany tu magazyn-chłodnia wysokiego składowania to obiekt ciekawy i nietypowy – również w skali Europy.

Maciej Runkiewicz podziękował f-mie Frigo Logistics za powierzenie nam budowy kolejnego obiektu. Podkreślił jak ważne jest budowanie długich i dobrych relacji z naszym klientem. Dodał też, że realizowany tu magazyn-chłodnia wysokiego składowania to obiekt ciekawy i nietypowy – również w skali Europy.