Podsumowanie 2021 roku w Kajima Poland

01 marca 2022

W ubiegłym roku nie było prosto: niestabilny rynek materiałów budowlanych i problemy z regularnością dostaw nie ułatwiały nam prowadzenia budowy aż 26 budów. Mimo tego w 2021 roku planowo ukończyliśmy 14 obiektów o łącznej powierzchni blisko 500 tys. m². Aż 80% z nich posiada prestiżowy zielony certyfikat BREEAM. Rok 2021 zamknęliśmy z przychodem przekraczającym 1 mld zł.

Naszą pracę doceniły kapituły kilku konkursów branżowych, m.in.: Eurobuild CEE, EuropaProperty.com, CIJ Awards Poland, Executive Club oraz Kreator Budownictwa. Cieszą nas też postępy w obszarze ESG. Zdobyliśmy certyfikat zgodności z normą środowiskową ISO 14001. Ponadto po raz czwarty z rzędu poddaliśmy się ocenie w zakresie zrównoważonego rozwoju na platformie EcoVadis. Tym razem wynik okazał się jeszcze lepszy.

Na rynku generalnych wykonawców cieszymy się opinią specjalisty od skomplikowanych projektów. Dziękujemy naszym Klientom, m.in.: Panattoni, 7R SA, P3 Logistic Parks, Nestlé Purina, Umicore, Frigo Logistics, za powierzenie nam wymagających i rozwijających zadań oraz za cały udany rok. Dziękujemy też wszystkim Pracownikom Kajima Poland, którzy przyczynili się do tegorocznego sukcesu.