Gala Diamentów Zrównoważonej Gospodarki 2026 Kajima Poland

Po raz kolejny jesteśmy Liderem ESG w budownictwie

10 czerwca 2026

Z dumą informujemy o przyznanym nam na gali Diamentów Zrównoważonej Gospodarki 2026 wyróżnieniu „Lider ESG w budownictwie”. Statuetkę Diamentu z rąk Adama Hłonda (Rawicom SA) odebrał Yuji Suzuki (Kajima Poland), który w swojej przemowie podkreślił wagę długiej tradycji marki Kajima – nie tylko w Japonii, lecz także w Polsce (w tym roku obchodzimy 25-lecie działalności). „Ta nagroda motywuje nas do kontunuowania wysiłku, aby stale podnosić nasze kompetencje” – dodał.

Wyróżnienie „Lider ESG w budownictwie” zawdzięczamy także naszym klientom, którzy są częścią naszej biznesowej drogi. To wspólny sukces całego zespołu Kajima Poland oraz naszych partnerów biznesowych. Z Kajima Poland obecni byli również: Milena Nawrot, Katarzyna Szmołda oraz Katarzyna Maćkiewicz.