23 czerwca 2026
Kajima Poland była Partnerem wydarzenia Hikari – Polish-Japanese Business Summit w Łodzi organizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. To unikalna konferencja dedykowana biznesowi zainteresowanemu rozwojem relacji japońsko-polskich, w tym inwestycjami oraz współpracą międzynarodową. Jako generalny wykonawca czynny w Polsce od 25 lat, prezentowaliśmy nasze bogate doświadczenie w realizacjach obiektów kubaturowych i towarzyszącej im technologii OZE. W panelu „Nowa era współpracy energetycznej: Polska i Japonia w transformacji atomowej, wiatrowej i słonecznej” wziął udział Shinya Ishimatsu (Kajima Europe), który podzieli się perspektywą rozwoju sektora energii w Polsce i przedstawił nasze możliwości w tym zakresie. Kajima Poland reprezentowali: Shinya Ishimatsu, Yuji Suzuki, Sandra Wróblewska, Rafał Skarzyński, Milena Nawrot, Monika Pawełczyk oraz Marzena Polnik.
Dziękujemy Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za współpracę oraz profesjonalną organizację wydarzenia, a wszystkim Uczestnikom HIKARI – za inspirujące rozmowy i wartościowy networking. Mamy nadzieję na kolejne spotkania z Wami – już przy okazji realizacji konkretnych projektów!



